Przedszkolaki w Banku Spółdzielczym

Bank Spółdzielczy w Sokółce wychodzi naprzeciw zróżnicowanym inicjatywom społecznym. Dnia 24.02.2023 r. Bank Spółdzielczy w Sokółce gościł dzieci z Przedszkola w Kuźnicy z grupy „Słoneczka” wraz z opiekunkami Panią Izabelą Natunewicz oraz Panią Anetą Słyż.

Dzięki uprzejmości Zarządu Banku dzieci dowiedziały się jak wygląda praca w Banku nie tylko od strony klienta.

Przedszkolaki dowiedziały się ciekawostek dotyczących pieniądza i funkcjonowania banku. Dzieci z zaciekawieniem zwiedzały pomieszczenia znajdujące się w placówce. Duże wrażenie na wszystkich zrobiły urządzenia do badania autentyczności pieniędzy oraz maszynowy sposób liczenia bankotów . Mali odkrywcy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, chętnie zadawali pytania. Zapoznały się między innymi ze sposobami oszczędzania i lokowania pieniędzy. Pracownicy opowiedzieli czym jest bankomat, karta bankomatowa oraz bankowość elektroniczna. Dzieci opuściły Bank z uśmiechami na twarzy i drobnymi upominkami. Spotkanie sprawiło wszystkim dużo radości.

W najbliższym czasie Bank poszerza gamę naszych produktów o Promocję bezpłatnego „Konta Junior” dedykowaną młodzieży w wielu od 13 do 18 lat. Więcej informacji już w krótce na stronie www.bs-sokolka.pl oraz na naszym profilu na Facebooku!

Skip to content