BLIKOMANIA 2023 ruszyła

Blikomania 2023

Szanowni Państwo, Grupa BPS ponownie dołączyła do loterii BLIKOMANIA.

Każdy Klient Banku z Grupy BPS, który wykona transakcje BLIKIEM bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Zasady BLIKOMANII 2023:

  • termin 3.04-4.06.2023 (2 miesiące)
  • nagroda główna – 63 nagrody – sztabki złota – losowane codziennie po jednej sztuce
  • nagrody II stopnia – czeki BLIK o wartości 100 zł w przypadku wygranej za wszystkie transakcje BLIKIEM poza transakcjami zbliżeniowymi (6300 nagród)
  • nagrody II stopnia – czeki BLIK o wartości 200 zł w przypadku wygranej za transakcje zbliżeniowe (3150 nagród) Do wygrania jest łącznie 9 513 szt. nagród!

Nagrodę główną można wygrać tylko 1 raz w ciągu trwania loterii. Czeki BLIK można wygrać wielokrotnie, jednak tylko jeden dziennie.

Nowość! Nagroda gwarantowana za rejestrację w loterii! o w tym roku dodatkowym wyróżnikiem jest nagroda przydzielana za rejestrację każdemu Uczestnikowi. Nagrodą będzie darmowy kod na jeden z 20 e-booków do wyboru. Kod będzie można zrealizować w Legimi, na stronie: http://www.legimi.pl.

Strona rejestracyjna loterii: https://www.blikomania.pl

Jak w poprzednich latach, warunkiem wzięcia udziału w BLIKOMANNI będzie akceptacja Regulaminu oraz odpowiednich zgód na stronie rejestracyjnej + zapłata 1 zł na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci. Losowania będę się odbywały raz w tygodniu i będą obejmowały wszystkie dni z poprzedzającego tygodnia.
Skip to content