Bank Spółdzielczy w Sokółce

O BANKU | KONTAKT | MAPA SERWISU

Oferta dla CiebieOferta dla FirmOferta dla Rolnictwa

Internet Banking

Aktualnosci

Placowki Banku

Bankomaty

Oprocentowanie

Oplaty i prowizje

Kursy Walut

Pliki do pobrania

Kontakt

Kod BIC (Swift Banku):
POLUPLPR

 

Internetowe przekazy pieniężne

MOBILNY BANK

Interfejs Mobilny – mobilna wersja Internet Bankingu

Wersja mobilna usługi Internet Banking to rozwiązanie, które umożliwia obsługę rachunków bankowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon (urządzenie telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego) lub tablet.

Program dedykowany jest dla nowych urządzeń mobilnych obsługiwanych palcem, wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows phone, Firefox OS, BlackBerry.

Intuicyjny interfejs systemu dostosowany do urządzeń mobilnych sprawia, że zarządzanie finansami jest wygodne i przyjemne, z nieograniczonym przez czas lub miejsce dostępem do środków. Internet Banking w wersji mobilnej działa równolegle z tradycyjnym dostępem do programu Internet Banking.

Z usługi mogą korzystać Klienci banku będący użytkownikami usługi Internet Banking. Logowanie do aplikacji mobilnej odbywa się na https://online.bs-sokolka.pl/mobile za pomocą tego samego loginu i hasła, które wykorzystywane jest podczas logowania do Internet Bankingu.

Podstawowe funkcjonalności:
· Sprawdzanie salda rachunku,
· przegląd historii operacji na rachunku,
· wykonywanie przelewów jednorazowych i zdefiniowanych, także do ZUS i US,
· definiowanie zleceń stałych,
· koszyk płatności,
· doładowanie telefonów komórkowych,
· przegląd kursów walut,

Korzyści dla klienta z korzystania z internetowej bankowości mobilnej:
· mobilność – interfejs dostosowany do ekranów urządzeń przenośnych typu telefon smartfon, tablet,
· wygodna kontrola środków bez konieczności „przewodowego połączenia” z siecią Internet,
· szybki dostęp do rachunków 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na miejsce,
· większa satysfakcja klienta z korzystania z usług banku.

Bezpieczeństwo
Operacje wprowadzane przez telefony i tablety z wykorzystaniem Interfejsu mobilnego są rejestrowane w czasie rzeczywistym w systemie bankowym na rachunku klienta (brak zwłoki w rejestracji operacji). Podobnie zmiany wprowadzone na rachunku klienta przez bank, są natychmiast widoczne w programie podczas obsługi na urządzeniach mobilnych. Dane przesyłane pomiędzy urządzeniem klienta a systemem bankowym są szyfrowane. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, czynności związane z parametryzacją i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego hasła jednorazowego.

Więcej informacji na temat funkcjonalności usługi Internet Banking w wersji mobilnej można uzyskać w placówkach Banku Spółdzielczego w Sokółce.

 

|POWRÓT|

Udostępnione na naszych stronach "pliki do pobrania" zapisane są w formacie PDF. Dokumenty zapisane w formacie PDF możemy oglądać m.in. za pomocą darmowego programu Adobe Reader. Można z niego korzystać po pobraniu ze strony: adobe.com

Wszelkie prawa zastrzeżone © Bank Spółdzielczy w Sokółce :: Projekt i wdrożenie: RON.pl