Bank Spółdzielczy w Sokółce

O BANKU | KONTAKT | MAPA SERWISU

Oferta dla CiebieOferta dla FirmOferta dla Rolnictwa

Internet Banking

Aktualnosci

Placowki Banku

Bankomaty

Oprocentowanie

Oplaty i prowizje

Kursy Walut

Pliki do pobrania

Kontakt

OFERTA DLA CIEBIE - KREDYTY

Kredyt odnawialny w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym ROR

Bank Spółdzielczy w Sokółce oferuje posiadaczom rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ROR kredyt odnawialny w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym. Kredyt w rachunku ROR jest bardzo wygodną i praktyczną formą finansowania codziennych potrzeb. Kredyt jest odnawialny, co oznacza, że każda spłata całości lub części wykorzystanego limitu kredytowego powoduje jego odnowienie i przyznany limit kredytowy może być wielokrotnie wykorzystywany w okresie trwania umowy. Nie trzeba pilnować spłaty rat kredytu, a jedynie należy zapewnić środki na pokrycie odsetek płatnych na koniec miesiąca.

Czytaj więcej >>>

Kredyt gotówkowy

Bank Spółdzielczy w Sokółce oferuje osobom fizycznym kredyt gotówkowy, który można wykorzystać na dowolny cel konsumpcyjny. Kredyt gotówkowy jest wygodną i praktyczną formą sfinansowania bieżących potrzeb. Dzięki niemu można np. zrealizować zakup nowej pralki, telewizora, opłacić wycieczkę zagraniczną, czesne za studia itp.

Czytaj więcej >>>

Kredyt mieszkaniowy

Bank Spółdzielczy w Sokółce oferuje kredyt, dzięki któremu osoby fizyczne mogą w pełni zrealizować swoje plany mieszkaniowe. Kredyt mieszkaniowy udzielany jest w złotych. Minimalna kwota kredytu wynosi 10.000 zł. Do kredytu w wysokości 255.550 zł włącznie Bank stosuje przepisy ustawy o kredycie konsumenckim.

Czytaj więcej >>>

Kredyt z dotacją na zakup kolektorów słonecznych

Bank Spółdzielczy w Sokółce oferuje kredyt przeznaczony na realizację inwestycji związanych z zakupem i montażem kolektorów słonecznych do ogrzewania wody użytkowej w budynkach mieszkalnych lub w budynkach mieszkalnych w budowie. Korzystając z kredytu można uzyskać dotację na częściową spłatę kapitału ze środków Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Czytaj więcej >>>

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty lub o nią zapytać:

|POWRÓT|

Wszelkie prawa zastrzeżone © Bank Spółdzielczy w Sokółce :: Projekt i wdrożenie: RON.PL