Bank Spółdzielczy w Sokółce

O BANKU | KONTAKT | MAPA SERWISU

Oferta dla CiebieOferta dla FirmOferta dla Rolnictwa

Internet Banking

Aktualnosci

Placowki Banku

Bankomaty

Oprocentowanie

Oplaty i prowizje

Kursy Walut

Pliki do pobrania

Kontakt

OFERTA DLA ROLNICTWA - KREDYTY

Dopuszczalny limit w ROR (debet)

Bank Spółdzielczy w Sokółce oferuje posiadaczom rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego ROR dopuszczalny limit odnawialny w rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowym, czyli tzw. debet. Jest on bardzo wygodną formą finansowania codziennych potrzeb dla osób nie posiadających kredytu odnawialnego w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Warunki udzielenia debetu

Posiadacz rachunku ROR może wnioskować o przyznanie dopuszczalnego limitu debetowego już po pierwszym wpływie na rachunek, o ile jego wysokość to co najmniej 100 zł.

Wysokość limitu debetowego uzależniona jest od stałych wpływów na rachunek ROR Klienta. Bank przyznaje maksymalnie 90% średniomiesięcznych wpływów, jednak nie więcej niż 1500 zł. 

Dopuszczalne saldo debetowe powinno być spłacone w terminie 31 dni od dnia jego powstania. W następnym dniu po pełnej spłacie należności Posiadacz rachunku może ponownie korzystać z przyznanego debetu – okres 31 dni liczony jest od nowa.

Oprocentowanie

Dopuszczalny limit debetowy oprocentowany jest według zmiennej stopy procentowej. Bank pobiera z rachunku ROR Klienta w ostatnim dniu każdego miesiąca należne odsetki, naliczane codziennie jedynie od faktycznie wykorzystanego limitu.

Bank nie pobiera żadnej prowizji z tytułu udzielenia limitu debetowego.

Zobacz również

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty lub o nią zapytać

|POWRÓT|

Wszelkie prawa zastrzeżone © Bank Spółdzielczy w Sokółce :: Projekt i wdrożenie: RonStudio www.ron.pl